Sv. Jozef – strážca pokladov

ADVENTNÁ PRÍPRAVA 2021

Počas tohtoročného Adventného obdobia ukončíme Mimoriadny rok svätého Jozefa. Jeho slávenie si môžeme v našich farnostiach a rodinách predĺžiť až do Vianoc . Ponúkame upravenú podobu adventnej prípravy Svätý Jozef strážca pokladov. V osobe Panny Márie a jej syna Ježiša boli sv. Jozefovi zverené tie najvzácnejšie poklady.

V tohtoročnej adventnej ponuke sa nachádza plagát s nálepkami na každý pracovný deň – vyňatý je iba 8. december, kedy je slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Soboty sú vhodné na zopakovanie a doplnenie si chýbajúcich nálepiek z týždňa.

  1. Adventný plagát s miestom na nálepky a sada 16 ks. nálepiek s otázkami a úlohami na druhej strane: 1 sada pre dieťa (plagát+nálepky) – 1€. Objednávací formulár plagátov a nálepiek – Svätý Jozef – strážca pokladov.
  2. Kniha príhovorov/katechéz v pdf verzii (v printovej podobe príručka nebude) – gratis k objednávke materiálov pre deti. Zasielame emailom v pondelok 22.11.2021.
  3. Nahrávka piesne – Strážca pokladov

K objednávke bude prirátané poštovné a objednávky vybavujeme od utorka 23.11.2021. V prípade otázok a nezrovnalostí nás kontaktujte na emailovej adrese dkuspis@dkuspis.sk, príp. telef. čísle +421 53 446 25 71.

Sv. Jozef, strážca pokladov, oroduj za nás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *